Whiskyn Mary Celeste 0,5l

 
Novinka Efekt lupa
 
  • 1 z 2

V krbu plápolá oheň, dřevo praská a venku se prohání vítr......k idylce snad už jen sklenka whisky..... Whiskyn Mary Celeste je skvělou volbou, která neobsahuje ani kapku alkoholu !

 

Dostupnost Skladem
Měrná cena 830 Kč / 1 l
415 Kč    
Značka Segura
Kategorie Nealko whisky
 

Whiskyn Mary Celeste je bezalkoholová alternativa, která vznikla po mnoha pokusech vybrat složení a technologii tak, aby zachytila ​​chuť esence jemně temperované Single Malt Scotch whisky. Její jedinečné aroma a výrazná chuť dělají z Mary Celeste prémiový nealkoholický nápoj nejvyšší kvality.
Nápoj se vyznačuje výraznou vůní vanilky, pražených ořechů a bylinných tónů, které dodávají složení komplexnost, která je pak vyvážena dlouhým měkkým závěrem.
Mary Celeste je navržena tak, aby nahradila tradiční whisky v koktejlech, které znáte a máte rádi. Ale nejen to, že se perfektně hodí (v poměru 1:1) k nealkoholickým klasikám jako Old Fashioned, Manhattan a Whisky Sour. Smícháním se sodovkami, džusy a chutnými přísadami můžete také vytvořit mnoho vlastních lahodných koktejlů.
Nápoj je nízkokalorická (14 kcal/100 g), nízkosacharidová a keto-friendly alternativa alkoholu. Jeho konzumace zajistí vaši pohodu, dokonalou postavu, svěží dech a zdravý vzhled. Nadměrná konzumace Mary Celeste navíc nebrání kontrole hmotnosti!
Ať už řídíte, cvičíte, držíte diety, vychováváte děti nebo chodíte do společnosti, konzumace Whyskin Mary Celeste místo alkoholu vždy zdůrazní Váš individuální životní styl.

 

Výrobce:
Segura sp. z o.o., Domaniewek, ul. Starego Browarnika 4, 05-840 Brwinów, Polsko
Skladování/uchování:
Spotřebujte do 12 týdnů od otevření, po otevření není nutné skladovat v lednici
Složení:
voda, potravinářský glycerin E422, cukr, příchutě, karamelové barvivo E150A,
benzoan sodný
Konzervační látka
sorbát draselný

 

Hmotnost 1.25 kg
Objem lahve 0,5 l
Obsah alkoholu 0%

Výroba řady nealkoholických nápojů Segura byla inspirována tajemným příběhem brigantiny Mary Celeste ze Spencerova ostrova pod velením kapitána Briggse.Segura Logo Brigantina měla na palubě 1701 sudů lihu. Celá 7členná posádka spolu s kapitánem a jeho rodinou nenávratně zmizela za nikdy nevysvětlených okolností. Jedna z mnoha hypotéz předložených k vysvětlení této záhady se týká škodlivých účinků alkoholu.