Nealko likéry a aperitivy

 
749
7501749750

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem

 • lyre's_absinthe 60
  Lyre's Absinthe 0,7l
  Momentálně nedostupné Značka: Lyre's

  Na světě snad není kontroverznější a diskutovanější alkoholický nápoj. Typicky zelený Absinth byl dlouhou dobu považován dokonce za nebezpečnou a návykovou drogu. U nás se však vedlejších účinků bát nemusíte. Lyre's Absinthe je nealkoholický likér s typickou chutí Absinthu. Užijete si v něm výraznou chuť anýzu a verbeny, které doplňují další aromatické byliny. Skvěle se hodí k přípravě vynikajících vychlazených koktejlů a díky nulovému obsahu alkoholu si může příjemnou chuť Absinthu vychutnat opravdu každý.

  749 Kč
 • lyre's amaretti 70
  Lyre's Amaretti 0,7l
  Momentálně nedostupné Značka: Lyre's

  Kdo by neznal typickou sladce nahořklou chuť mandlí klasického Amaretta? Nyní si můžete svůj oblíbený likér vychutnat také v nealkoholickém provedení! Za skvělým chuťovým zážitkem, který je od klasického likéru téměř k nepoznání, stojí proslulý australský výrobce nealko destilátů Lyre's. Pro název této značky byl inspirací pták lyrochvost, který zvládá skvěle napodobit každý zvuk. A tvůrci Lyre's Amaretti zase umí dokonale napodobit neotřelou chuť klasického likéru, a to bez často nežádoucího obsahu alkoholu. Likér se bude skvěle hodit do nejrůznějších sweet&sour drinků, ale také jej můžete použít třeba k lahodnému dochucení vanilkové zmrzliny nebo jako neotřelou přísadu do kávy.

  749 Kč
 • lyre's american malt 80
  Lyre's American Malt 0,7l
  Momentálně nedostupné Značka: Lyre's

  Máte rádi typickou chuť pravého amerického bourbounu? Vyzkoušejte jeho nealko verzi! Překvapí vás jemný nádech vanilky a pražených oříšků doplněn lehkou chutí bylinek. V závěru vás mile potěší jeho dokonale vyladěné koření. Australský výrobce nealkoholických destilátů Lyre´s se proslavil především díky naprosto identické chuti svých výrobků, za kterou může především čistě přírodní aroma použitých bylin. Lyre's American Malt se hodí k přípravě nealkoholického Old Fashioned, stejně lahodně však bude chutnat také s vychlazenou colou a kolečkem citrónu.

  749 Kč
 • lyre's aperitif dry 90
  Lyre's Aperitif Dry 0,7l
  Momentálně nedostupné Značka: Lyre's

  Dáváte přednost suchým drinkům? Pak je pro vás Lyre's Aperitif Dry skvělou volbou! Nealkoholický destilát se specifickou chutí suchého vermutu vás nadchne. Můžete se těšit na osvěžující citrusovou chuť doplněnou o anýz a další bylinky. Složením se tento drink hodí pro vegany, ale také sportovce, kteří upřednostňují drinky s nízkým obsahem kalorií. Bavte se bez výčitek! Nealkoholický spirit doporučujeme především do oblíbených míchaných koktejlů, do kterých je běžně přidáván klasický vermut. Nechte se překvapit jeho takřka totožnou chutí.

  749 Kč
 • lyre's aperitif rosso 100
  Lyre's Aperitif Rosso 0,7l
  Momentálně nedostupné Značka: Lyre's

  Nealkoholický Lyre's Aperitif Rosso je výhrou pro všechny milovníky výrazných osvěžujících aperitivů. Nechte se unést výraznou chutí červených pomerančů a jemnou vanilkou. V závěru pak ucítíte nejen samotnou chuť citrusů, ale také nádech karamelu a kakaa. Dokonale vyvážena chuť tohoto drinku vás zkrátka pohltí. Díky naprosté absenci alkoholu je skvělou volbou ve chvílích, kdy si zkrátka běžný drink nemůžete dovolit. Užít si jej můžete ve svých oblíbených koktejlech, jako je proslulý Manhattan nebo jej doplňte o hořkou chuť toniku.

  749 Kč
 • lyre's coffee originale 110
  Lyre's Coffee Originale 0,7l
  Momentálně nedostupné Značka: Lyre's

  Láká vás chuť espressa, vyváženého koření a karamelu doplněná jemnými tóny vanilky a pražených oříšků? Vyzkoušejte nealkoholický destilát Lyre's Coffee Originale.
  Budete žasnout nad jeho elegantní chutí, která se skvěle hodí do míchaných drinků, dokonale však poslouží také k dochucení vanilkové zmrzliny či osvěžující ledové kávy. Australský výrobce nealko destilátů Lyre's je proslulý právě díky naprosto identické chuti, která je od běžných kávových likérů takřka k nepoznání. A jinak tomu není ani u tohoto lahodného nápoje.

  749 Kč
 • lyre's italian orange 140
  Lyre's Italian Orange 0,7l
  Momentálně nedostupné Značka: Lyre's

  Výrazná nahořklá chuť červených pomerančů, která dokonale připomíná populární Campari. Užijte si unikátní osvěžení Lyre's Italian Orange a to naprosto bez výčitek.
  Destilát proslulé australské značky Lyre's neobsahuje alkohol a navíc má velice nízký obsah kalorií. Super volba pro všechny, kteří dávají přednost kvalitním nealko drinkům. Vychutnat si jej můžete především jako módní spritz, skvěle však poslouží také do osvěžujících letních koktejlů, mezi které patří například proslulé Negroni.

  749 Kč
 • lyre's italian spritz 150
  Lyre's Italian Spritz 0,7l
  Momentálně nedostupné Značka: Lyre's

  Sluníčko, pláž a spousta nezapomenutelných zážitků. Připomeňte si atmosféru letní dovolené s typickou chutí Lyre's Italian Spritz. Jedná se o vynikající aperitiv v italském stylu, samozřejmě bez jediné kapky alkoholu. Užijte si sladkou letní chuť pomerančů, kterou kontrastně doplňuje trpkost rebarbory. Skvěle se hodí především do osvěžujících nealko koktejlů, vychutnat si jej však můžete také s ledově vychlazeným tonikem a plátkem citrónu. Pozvedněte večírek na vyšší úroveň.

  749 Kč

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem