Pití bez následků

 

Pokořte zažitá klišé


Myslíte si, že nealko drinky se těm s alkoholem nikdy nemohou rovnat? Pak jste určitě ještě neměli to potěšení poznat prémiové nealko destiláty z nabídky Bezpromile. Nechte se okouzlit typickou chutí ginu, vychutnejte si Cuba Libre s aromatickým rumem nebo svůj drink doplňte o kávový likér. A to vše bez jediné kapky alkoholu!

PROZKOUMAT NABÍDKU

Vzrušující alternativa nejen pro těhotné nebo aktivní sportovce


Ať už na vás padl večerní odvoz přátel domů, nemůžete pít alkohol ze zdravotních důvodů nebo zkrátka jen neuznáváte nutnost večerního popíjení, budou pro vás nealko destiláty skvělou volbou. Zapomeňte na fádní večery strávené u coly nebo džusu. Ochutnejte kvalitní nealko drinky se špičkovými destiláty a společně pozvedneme každou párty o úroveň výše.

PROZKOUMAT NABÍDKU

Buďme světoví


V Bezpromile nejsme pouhými prodejci a obchodníky, ale snažíme se především představit Čechům myšlenku zodpovědného pití. Je jen málo národů, které by nám ve spotřebě alkoholu byly schopny konkurovat. Buďme světoví a ukažme, že správný Čech se umí bavit i bez něj. Rozšiřme myšlenku zdravějšího pití také mezi nás a naše přátele a užijme si dokonalou chuť drinků bez zbytečných promile. Odměnou nám bude nejen naše pevnější zdraví, ale také mnohem příjemnější rána ...

PROZKOUMAT NABÍDKU