Dry Ginn Spencer's Island 0,5l

 
Novinka Efekt lupa
 

Je libo klasický gin s tonikem ? ......... a co si dát ledově vychlazený gin s tonikem a plátkem okurky ?

Dry Ginn Spencer's Island má typickou chuť ginu inspirovanou klasickou odrůdou London Dry, který je základem nejednoho koktejlu, a to bez jediné kapky alkoholu.

Dostupnost Skladem
Měrná cena 830 Kč / 1 l
415 Kč    
Značka Segura
Kategorie Nealko gin
 

Ginn Spencer's Island je nealkoholická alternativa ginu inspirovaná jeho klasickou odrůdou London Dry. Nápoj je završením mnoha pokusů vybrat složení a technologii tak, aby vystihla chuť čisté esence jeho původního destilátu, bez přidání jakýchkoliv přísad.
Nápoj se vyznačuje přítomností vůní citrusových plodů, jalovce, koriandru a anděliky, jemně zjemněných absencí alkoholu. Jeho výrazná chuť a jedinečné aroma dělají z této alternativy ginu nejkvalitnější nealkoholický nápoj, ideální pro dárek nebo společnou oslavu.
Dry Ginn byl vytvořen, aby nahradil tradiční gin v nápojích, které znáte a máte rádi. Podává se nejlépe s tonikem a ledem, přelité limetkou, mátou nebo rozmarýnem. Skvěle se hodí i do klasických koktejlů jako Negroni, French 75 nebo Aviation.
Dry Ginn je nízkokalorický (6 kcal/100g) a nízkosacharidový nápoj, který nezpůsobuje žádné problémy s regulací hmotnosti. Jeho konzumace Vás optimisticky naladí, udrží v dokonalé kondici a postará se o svěží dech a zdravý vzhled.
Ať už řídíte auto, cvičíte, dodržujete keto dietu, potkáváte se s přáteli nebo vychováváte děti – konzumace Dry Ginn 0 % místo klasického alkoholového nápoje vždy zaujme nejen Vaše přátele a podtrhne Váš individuální životní styl.

Výroba řady nealkoholických nápojů byla inspirována tajemným příběhem brigantiny Mary Celeste ze Spencerova ostrova pod velením kapitána Briggse. Brigantina měla na palubě 1701 sudů lihu. Celá 7členná posádka spolu s kapitánem a jeho rodinou nenávratně zmizela za nikdy nevysvětlených okolností. Jedna z mnoha hypotéz předložených k vysvětlení této záhady se týká škodlivých účinků alkoholu. 

 

Výrobce:

Segura sp. z o.o., Domaniewek, ul. Starego Browarnika 4, 05-840 Brwinów, Polsko

Skladování/uchování:
Spotřebujte do 12 týdnů od otevření, po otevření není nutné skladovat v lednici
 
Složení:
Voda
Příchutě
Benzoan sodný
konzervační látka
sorbát draselný

 

Hmotnost 1.25 kg
Objem lahve 0,5 l
Obsah alkoholu 0%

Výroba řady nealkoholických nápojů Segura byla inspirována tajemným příběhem brigantiny Mary Celeste ze Spencerova ostrova pod velením kapitána Briggse.Segura Logo Brigantina měla na palubě 1701 sudů lihu. Celá 7členná posádka spolu s kapitánem a jeho rodinou nenávratně zmizela za nikdy nevysvětlených okolností. Jedna z mnoha hypotéz předložených k vysvětlení této záhady se týká škodlivých účinků alkoholu.